Zvezda se prošetala bačkom: Dva gola Boaćija i lepotica Adžića za novu trojku šampiona Srbije (video)

Večernje novosti 25.02.2017  |  Novosti online

Fudbaleri Crvene zvezde nastavili su seriju pobeda, i možda i lakše nego što se očekivalo osvojili tri nova boda na gostovanju u Bačkoj Palanci - 3:0

FURIOZNO poluvreme sa jednakim brojem snaga na terenu, dva gola novajlije iz Gane Boaćea, pa uspavanka sa dva igrača više na terenu i sjajan pogodak Luke Adžića kojim je odsvirao kraj. Neravnopravan duel u Bačkoj Palanci je od samog početka ušao u "jednosmernu ulicu", a uz malo više ozbiljnosti i smirenosti Božovićevih izabranika domaćin je već posle 45 minuta mogao da pretrpi pravu katastrofu. Na kraju čista kao suza i ubedljiva pobeda lidera -