Zvezda ubedljiva u Bačkoj Palanci i pored promašenog penala, ali je sa dva igrača više bila bezidejna (video)

Sportski žurnal 25.02.2017

Crveno-beli napravili dobru rezultatsku uvertiru za večiti derbi, ali igra iz drugog poluvremena brine trenera Miodraga Božovića

OFK Bačka – Crvena zvezda 0:3 (0:2) Bačka Palanka - Stadion: Slavko Maletin Vava. Gledalaca: 5.000. Sudija: Milan Ilić. Pomoćnici: Milan Minić i Ivica Stojanović. Žuti kartoni: Klisura x2, Vidović, Macanović x2 (OFK Bačka), Frimpong, Donald (Crvena zvezda). Crveni kartoni: Marko Klisura (OFK Bačka) u 51. minutu, Strahinja Macanović (OFK Bačka) u 65. minutu. Strelci: 0:1 Ričmond Boaće u 5, 0:2 Ričmond Boaće u 37, 0:3 Luka Adžić u 92. minutu. OFK