Милијаш: Нека буде као прошли повратнички дерби

Милијаш: Нека буде као прошли повратнички дерби

Претходни вечити дерби повратник у Звезду Ненад Милијаш одиграо је у априлу 2014. године.

Готово три године касније са истим узбуђење очекује почетак утакмице са вечитим ривалом. — Играти на Маракани пред нашим навијачима је прелеп осећај, вратио сам се да бих то поново доживео. Иза себе имам 13 вечитих дербија, то је доста искуства. Знам да је сваки дерби специфичан, али увек су исти мотив и циљ. Сваки играч Звезде живи за победу у тој утакмици, небитно са колико година је игра — отпочео је причу Милијаш. Иако неретко постиже

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »