Деведесетих су нам кундаком лупали на прозор: Оливера Балашевић открила кроз какве тортуре је прошла њена породица
Блиц 03.03.2017 | С.А.

Оливера Балашевић, супруга новосадског кантаутора Ђорђа Балашевића, гостовала је у емисији "150" минута, у којој се, између осталог, подсетила и мрачних 90-их година прошлог века, када је њена породица била на удару режима.
- Жена је та која брани тврђаву. Из нашег искуства, могу да сведочим о 90-им годинама, које су нам донеле значајне крајности и неугодности - рекла је Оливера и објаснила да је тадашњи режим прогонио њеног супруга и малтретирао њену породицу. - Беба и ја смо одлазиле заједно у СУП, јер је она била млађа и на миг је знала да реагује. Рекла бих јој: "када тај чика у СУП-у пита где је тата, ти почни да плачеш". С друге стране, Лола би испричала












