Rezime 2. dana EP u atletici: Dudaš i Ivana nastavljaju borbe za medalje u nedelju, Anić šesti u Evropi! (video)

Telegraf 04.03.2017  |  Telegraf.rs

Imali smo dva finala u subotu, a prava poslastica nas čeka u nedelju kad skače Ivana Španović za zlatnu medalju. Osim nje i MIhail Dudaš je u konkurenciji za medalju u sedmoboju.

Drugi dan nadmetanja na Evropskom prvenstvu u Beograduje za nama. Na žalost nije nam doneo mnogo radosti, s obzirom da je troje naših takmičara završilo bez medalje. Amela Terzić je završila kao poslednja osma u finalu trke na 1500 metara, dok je Lazar Anić skokom od 7,90 metara zauzeo šesto mesto u skoku u dalj. DOMINACIJA IVANE ŠPANOVIĆ Ali, najpre da krenemo redom. Tokom prepodneva Ivana Španović j e ušla u finale skoka u dalj fantastičnim