Ibra u centru pažnje: Udarao laktom, gazili ga po glavi, pa promašio penal za pobedu protiv Bornmuta!

Sportal blic 04.03.2017  |  Petar Slepčević

Prvu utakmicu 27. kola Premijer lige, koja se igrala između Mančester junajteda i Bornmuta obeležila su dva penala, česte svađe i sukobi fudbalera, crveni karton a nekako se uvek u centru zbivanja nalazio Šveđanin Zlatan Ibrahimović. Što se sportske strane tiče Bornmut je sa desetoricom na terenu uspeo da na "Old Trafordu" osvoji veliki bod protiv favorizovanog rivala - 1:1 (1:1).

Foto: Tanjug/AP Zlatan Ibrahimović Junajted je poveo prvencem Markosa Roha nakon 23. minuta igre, izjednačio je King pet minuta pred kraj poluvremena sa bele tačke i tako, ispostaviće se kasnije, postavio konačan rezultat. Nakon gola gostiju nastao je haos! Prožeta povremenim igranjem fudbala, utakmica se svela na to da su se prvotimci obe ekipe utrkivali u povređivanju jedni drugih, a sve se vrtelo oko napadača "đavola" Zlatana Ibrahimovića. If