Premijer liga: Bornmut sa igračem manje sapleo “crvene đavole” na putu ka Ligi šampiona! (video)

Hot sport 04.03.2017  |  HotSport

Fudbaleri Mančester junajteda odigrali su na "Old Trafordu" samo 1:1 sa ekipom Bormuta u utakmici 26. kola Premijer lige i tako propustili veliku šansu da barem na kratko zasednu na četvrtu poziciju.

Imao je junajted više nego dobru šansu da upiše jedan očekivan trijumf pred svojom publikom, ali mreža Artura Boruca je danas za njih bila začarana. Mančesteru nije pomogao ni podatak da su celo drugo poluvreme igrali sa igračem više, jer je pred sam odlazak na odmor zbog drugog žutog isključen Endrju Surman, a u 71. minutu Ibrahimović je propustio da realizuje jedanaesterac. Izvor:Youtube/ Marlon Floyd Inače Šveđanin je danas odigrao jednu