Rešetaju: "crno-beli" Lazović, Šćepović, Lazović - Honved video zvezde Videotona

Sportal blic 04.03.2017  |  B. O.

U borbi za čelnu poziciju mađarskog šampionata Videoton je ubedljivo sa 3:0 savladao Honved, dosadašnjeg lidera. Sva tri gola su bila delo bivših napadača Partizana - Danka Lazovića i Marka Šćepovića.

Exkluzív ünneplős kép egyenesen a csapat öltözőjéből! SZÉP VOLT, FIÚK! #videotonfc pic.twitter.com/48gUTBW3U4— Videoton FC (@VideotonFC) March 4, 2017 Videoton je poveo u 38. minutu pogotokom Lazovića, jedinim u prvom poluvremenu. Hrvatski defanzivac u gostujućem timu Ivan Lovrić je isključen u 62. minutu, što je potom olakšalo posao domaćinu. Marko Šćepović je u 76. povisio na 2:0, desetim golom u sezoni, kojim je izbio na prvo mesto liste