Амела Терзић: "Нисам успела да истрчим до краја"

Спортске.нет 05.03.2017  |  Бета
Амела Терзић: "Нисам успела да истрчим до краја"

Српска атлетичарка Амела Терзић рекла је данас да је срећна што је трчала у финалу трке на 1.500 метара, на Европском дворанском првенству у Београду, али да није успела да буде равноправна до краја са противницама.

"Није трка кренула као јуче у полуфиналу, данас је било скроз другачије, то је довело до тога да истрчим спорије. Од почетка је кренуло са разбијањем групе, са бржим пролазима нисам успела ни да финиширам, нисам успела да истрчим с њима до краја", рекла је Терзић новинарима у "Београдској арени". Терзић је данас заузела осмо место у трци на 1.500 метара. "Срећна сам што сам се опет пласирала у финале Европског првенства. Каква ми је била

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »