Serija a: Interova petarda na Sardiniji, Juventus u Udinama prvi put remizirao ove sezone! (video)

Hot sport 05.03.2017  |  HotSport

Inter je nastavio svoje probijanje ka Ligi šampiona, tako što su na neugodnom gostovanju na Sardiniji savladali ekipu Kaljarija rezultatom 5:1. Juventus se na gostovanju Udinezeu prilično mučio ali na kraju izborio bod, rezultat je bio 1:1.

Na stadionu „Sent Elija“ viđena je jedna zanimljiva utakmica sa dosta golova, čija je serija započeta u finišu prvog poluvremena kada su u roku od osam minuta viđena tri pogotka. Sve je počelo u pogotkom Ivana Perišića u 34. minutu , koji je iskoristio odličnu asistenciju Envera Banege i doveo Inter u vođstvo od 0:1. Pet minuta kasnije prednost je duplirao sam Banega pogotkom iz slobodnog udarca a konačan rezultat prvog poluvremena i nadu