Наш голман поцрвенео на клупи: Милинковић-Савића жестоко разбеснела одлука судије! (видео)

Хот спорт 05.03.2017  |  ХотСпорт

Наш млади репрезентативац, Вања Миликловић-Савић искључен је у утакмици 24. колу пољске Екстракласе, у којој је његова Лехија поражена на гостовању у Познању од Леха са 1:0.

Овај меч ће остати упамћен не по головима већ по томе што је судија поделио чак три црвена картона, сва три играчима гостујућег тима. Једини погодак на мечу постигао је Радослав Мајевски у 70. минуту утакмице а након тога је уследила ревија искључења. Најпре је у 76. минуту након због другог жутог искључен Грегорж Кувсик а свега минут касније поцрвенео је и Славомир Пешко. Након другог исључења у кратком временском интервалу клупа Лехије