Fenomenalno, čarobno, sjajno: Tri zlata u jednom danu za Zoranu na EP uz svetski rekord, Srbija na najvišem postolju, pozlatio se i Mikec (video)

Sportski žurnal 11.03.2017
Fenomenalno, čarobno, sjajno: Tri zlata u jednom danu za Zoranu na EP uz svetski rekord, Srbija na najvišem postolju…

Selekcija Srbije u sastavu Zorana Arunović, Bobana Veličković i Jasmina Milovanović na Evropskom prvenstvu u Mariboru okitila se zlatnom medaljom u gađanju vazdušnim pištoljem na deset metara

Zorana Arunović osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Mariboru u disciplini vazdušni pištolj na deset metara (u finale ušla kao druga sa 389 krugova, 16 centara). Naša reprezentativka je bila ubedljiva u finalu i slavila sa 246,9 krugova. Pred poslednji hitac imala je 6,3 krugova prednosti u odnosu na Ukrajinku Kostevič, ali je završila u velikom stilu pogodivši 10,9 krugova i ostvarivši novi svetski i evropski rekord (zbog novih