Borba za Premijer ligu: Jokanović nadmudrio Beniteza, Mitrović opet zaboravljen na klupi

Sportal blic 11.03.2017  |  Petar Slepčević

Jokan ide ka Premijer ligi! Fulam, čije fudbalere sa klupe predvodi Slaviša Jokanović, savladao je Njukasl u gostima sa 3:1 (1:0) i tako posle 37. kola Čempionšipa, došao nadomak mesta u plej-ofu za najjače ostrvsko takmičenje.

Foto: youtube Slaviša Jokanović “Kolibari” su poveli u 15. minutu golom Kajrneja, a sa tom prednosti su otišli na pauzu. U drugom poluvremenu, tačnije u 51. i 59. minutu, levo krilo Fulama Sesenjo postigao je dva gola, oba na asistenciju napadača Aluka i tako rešio pitanje pobednika. Rezervista “svraka” Irac Marfi uspeo je da postigne gol za Njukasl, ali tako je samo smanjio, ispostavilo se, nedostižnu prednost rivala. Naš Aleksandar Mitrović