Kao da je osvojila skudeto: Sampdoriji pripao derbi Đenove, Đuričić bolji od Lazovića /foto/

Sportal blic 11.03.2017  |  B. O.

Fudbaleri Sampdorije pobedili su Đenovu u gradskom derbiju na gostovanju sa 1:0, u 28. kolu Serije A i nastavili niz od sedam utakmica bez poraza.

Foto: LUCA ZENNARO / EPA; Murijel slavi gol za pobedu Strelac jedinog gola bio je Luis Murijel u 71. minutu i tako doneo Sampi peti trijumf u poslednjih sedam mečeva. Đenova je pretrpela 13. poraz u Kalču i zauzima 15. mesto na tabeli sa 29 bodova. Što se tiče naših fudbalera, Filip Đuričić je u pobedničkom timu zamenio junaka Murijela tri minuta pre kraja, dok je za Đenovu Darko Lazović igrao do 76. Nikola Ninković nije bio u protokolu