Slaba vajda: Rendžers u gradskom derbiju okončao nestvarnu seriju Seltika /video/

Sportal blic 12.03.2017  |  Darko Nikolić

Fudbaleri Glazgov Rendžersa su golom Hila u 87. minutu došli do 1:1 i izbegli poraz u "Old firmu", gradskom derbiju sa Seltikom, koji je bio u nizu od čak 22 uzastopne prvenstvene pobede.

Zobacz na Youtube "Rendžeri" su tri prethodna ovosezonska derbija izgubili, a činilo se da će i ovoga puta "kelti" odneti ceo plen, jer su od 35. minutu vodili pogotkom Armstronga sa distance. Ipak, tri minuta pre kraja, ekipa Brendana Rodžersa je poklekla. Gosti, koje je poslednji put vodio privremeni trener Grejem Murti, a sa tribina ih posmatrao novi menadžer, Pedro Kaišinja, uspeli su da u finišu izbegnu poraz kada je Klint Hil jedan odbitak