SLS: Preokret Čukaričkog, Voždovac pregazio Bačku, Radnik poražen u Kruševcu (foto)

Hot sport 12.03.2017  |  HotSport

Nakon mečeva koji su počeli od 15 časova u Superligi Srbije, defintivino najzadovoljniji može da bude sastav Čukaričkog, koji je nakon preokreta stigao do pobede nad Borcem u Čačku, a pobede su zabeležili i Voždovac protiv Bačke, Rad nad Spartakom, dok je Napredak bio bolji od Radnika i tako prekinuo niz loših rezultata.

Čukarički je na gostovanje u Čačku otišao u dobroj formi, ali nije sve išlo po planu, pošto je Borac vodio prvo 1:0, pa 2:1, golovima Jovanovića i Tijaga, dok je pogodak za Čukarički delo Nemanje Obradovića. U drugih 45 minuta uspeli su gosti da preokrenu pogocima Bojića u 62. i 75. minutu, i tako nastave uspon na tabeli. Voždovac je protiv Bačke odigrao možda i najbolji meč sezone. “Zmajevi” su sa 4:0 savladali goste, uz tri gola u drugom