Rizik mu se isplatio: Lalatović: Ili 1:4 ili pobeda - preokret je odlika kvalitetnih ekipa

Sportal blic 12.03.2017  |  FK Čukarički

Trener Čukaričkog Nenad Lalatović rekao je nakon pobede nad Borcem u Čačku sa 2:3 (2:1), posle preokreta, da je to odlika dobrog i kvalitetnog tima.

Foto: FK Čukarički / Promo Nenad Lalatović "Mojim igračima mogu da čestitam na preokretu. Nije mala stvar primiti gol u drugom minutu, izjednačiti, pa opet primiti gol. Otići na poluvreme sa zaostatkom i preokrenuti rezultat", naveo je Lalatović. On je pojasnio da je na poluvremenu rotirao igrače, odnosno ušao u rizik koji se isplatio. "Počeo sam drugi deo sa tri igrača pozadi i znao sam da rizikujem. Rekao sam momcima u pauzi da ćemo ili da