Real se vratio na prvo mesto tabele

Beta 12.03.2017

Fudbaleri Real Madrida vratili su se na prvo mesto španske Primere, pošto su danas na svom terenu posle preokreta pobedili Betis sa 2:1.

Betis je poveo u 25. minutu, kada je Antonio Sanabrija snažno šutirao, a golman Reala Kejlor Navas je zaustavio loptu, koja se otkotrljala od njega. On je hteo da je uhvati, ali je umesto toga ugurao u svoju mrežu za vođstvo gostiju.

Real je izjednačio u 41. minutu. Marselo je prošao po levoj strani, centrirao je u šesnaesterac, gde se našao Kristijano Ronaldo, koji je glavom u padu poslao loptu u mrežu.

Betis je u 78. minutu ostao sa 10 igrača, pošto je Kristijano Pičini dobio drugi žuti karton. Samo tri minuta kasnije, Real je stigao do trijumfa. Toni Kros je izveo korner, a Serhio Ramos je bio najviši u skoku i glavom je postigao gol za trijumf Madriđana.

Real je prvi na tabeli sa 62 boda, dva više i utakmicom manje od Barselone, koja je ranije danas izgubila od Deportiva 2:1. Betis je ostao 14. na tabeli sa 28 bodova.