Cirkus ‘kolorado’: Želite da se ponovi utakmica Barselona – PSŽ? Potpišite peticiju! (video) (foto)

Hot sport 13.03.2017  |  HotSport

Utakmica revanš meča osmine finala Lige šampiona između Barselone i PSŽ-a nastavlja da izaziva pažnju širom sveta, a najnoviji događaj prvi je u nizu pokušaja da se utakmica ponovo odigra.

Barselona je pogotkom Serđija Roberta u 95. minutu meča stigla do 6:1, čime je nadoknadila minus od četiri gola iz Pariza. Ipak, ovom golu prethodio je (čini se) prestrogo dosuđen jedanaesterac za Barselonu dva minuta ranije, kao i brojne sudijske greške. To je bilo dovoljno za korisnika sajta “Change.org” Luisa Melenda da pokrene peticiju, u kojoj su navedeni svi sporni detalji sa meča, a sa ciljem da utakmica bude odigrana ponovo. Ukoliko