Samo tako je zaustavljiv: Jokića opteretili faulovi, navijači besni: Njegova braća da pričaju sa sudijama

Sportal blic 19.03.2017  |  Nebojša Todorović

Košarkaši Denvera prekinuli su niz od četiri pobede porazom od Hjustona sa 109:105 u noći između subote i nedelje, i pored još jedne odlične partije Nikole Jokića.

Foto: Paul Buck / EPA; Nikola Jokić Za neke navijače Nagetsa kao da je tragedija kada naš NBA as susret završi bez tripl-dabla ili "bar" dabl-dabla. Jokić je protiv Rokitsa upisao 16 poena, pet skokova i četiri asistencije, ali je muku mučio sa faulovima. Tri je sakupio do poluvremena, četvrti brzo početkom treće četvrtine, od čega su tri bila u napadu, pa je na parketu proveo svega 22 minuta... @ScottHastings can we get Jokic's brothers to talk