Kakva drama: Zvezdu brat gurnuo u ambis, Printezis rastužio "delije" u finišu produžetka!

Sportal blic 22.03.2017  |  Nebojša Todorović

Košarkaši Crvene zvezde bili su na korak od novog podviga, ali ponovo nisu uspeli da pobede Olimpijakos. U dramatičnom meču 27. kola Evrolige izgubili su posle produžetka sa 64:66, košem Printezisa pred sam kraj dodatnih pet minuta igre, pa je i dalje neizvesno da li će crveno-beli zaigrati u drugoj fazi elitnog nadmetanja, do koje je ostalo još samo tri kola ligaškog dela nadmetanja.

Sudar dve najbolje evroligaške odbrane ipak je pripao gostima koji su svoj obruč u Areni sakrili. Nisu izabranici Dejana Radonjića mogli da vide koš, mnogo je nedostajao Stefan Jović, pogotovo u napadu, o čemu svedoče devet, odnosno osam poena po četvrtini. I to nakon što je stigla sjajna vest da je devetoplasirani tim Evrolige, Zvezdin konkurent za Top 8 Darušafaka, pala u režiji razigranog Miloša Teodosića. Jer, dobre vesti su jedno, a epilog