Teški i važni bodovi iz Tbilisija

Politika 24.03.2017  |  Dragan Todorović

Naša fudbalska reprezentacija uspela da zabeleži novu pobedu u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Rusiji, iako je protivnik bio ravnopravan: Gruzija – Srbija 1:3 (1:1). – Ulazak Vukovića učvrstio našu odbranu, strelci Tadić u 45. (iz jedanaesterca), Mitroviću 64. i Gaćinović u 86, gol za domaćina delo Kačarave u 6. minutu

Bilo je onako kako se i očekivalo: teško i neizvesno. U Tblisiju su padale i mnogo jače reprezentacije od naše. Francuzi su gubili bodove, pali su i Škoti, dok su se Velšani praktično provukli u završnici meča. Ni Srbiji ništa nije bilo lakše. Slobodno se može reći da je ovog puta sreća bila na našoj strani, bar u prvom delu meča. A onda kada su naši igrači videli da bodovi neće doći sa neba, krenuli su u drugo poluvreme onako kako se i očekuje.