"Orlići" bez: U-19 prvenstva Evrope Koban poraz Obradovićevih omladinaca od Nemačke

Sportal blic 25.03.2017  |  Darko Nikolić

Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije, koju vodi Milan Obradović, izgubila je u drugom kolu kvalikacionog turnira u Kelsterbahu od domaćina Nemačke sa 2:0 (1:0), čime je ostala bez šansi da se plasira na U-19 šampionat Evrope koji će se održati u Gruziji.

Foto: FSS / Promo Posle minimalnog trijumfa nad Slovačkom, Obradovićevi izabranici su se dobro držali protiv "pancera", ali su minut pred kraj poluvremena primili gol, kada je Ajmen Barkok savladao Marka Ilića, da bi u 72. minutu Ehran Mašović bio isključen usled drugog žutog kartona. U nastavku meča, nemački rezervista Jobas Busam iskoristio je brojčanu prednost da u 87. minutu postavi konačan rezultat. Kako pravila predviđaju da samo pobednik