Na ''Severu'' fešta, na terenu PROJEKTIL Gelora Kange! ''Delije'' već licitiraju koliko miliona vredi ovaj gol!

Sportske.net 25.03.2017  |  Sportske.net

Završeno prvo poluvreme prijateljske utakmice između Crvene zvezde i moskovskog Spartaka na stadionu ''Rajko Mitić''.

Posle prvih 45 minuta rezultat je 1:1. Gosti iz Moskve poveli su u 25. minutu golom Melgareha, koji je umakao pažnji Zvezdinih štopera i činilo se da će njegov gol i obeležiti prvi deo igre. Ipak, Zvezda je imala više prilika za gol, najbolju je propustio Milić već u osmom minutu, potom su opasne pokušaje imali i Boaći i Kanga, a posle višeminutnog zatišja, usledio je i najlepši trenutak ove utakmice - izjednačujući gol Gelora Kange u 44.