Partizan vodi, ''Grobari'' napravili evroligašku atmosferu, ko ih podseća na Kleja Tompsona?

Sportske.net 25.03.2017  |  Sportske.net

Kako se i očekivalo, velika borba u revanš meču polufinala plej-ofa ABA lige, uz sjajnu atmosferu koju su priredili navijači Partizana.

Posle poraza u Zagrebu u prvoj utakmici, košarkaši Partizana večeras imaju imperativ pobede kako bi ostali u igri za plasman u finale plej-ofa. Za sada su na dobrom putu da to i ostvare, pošto posle prvog poluvremena vode sa 39-34. Ekipa Aleksandra Džikića je u najvećem delu prvog poluvremena imala blagu rezultatsku prednost, koja je na tri minuta pre kraja drugog kvartala narasla na ''plus sedam'', posle dve vezane trojke raspoloženog Stefana