Huligan napao fudbalera na terenu, TV kamere nisu smele da snimaju: Prekinut meč Senegal - Obala Slonovače (video) (foto)

Telegraf 28.03.2017  |  Telegraf.rs

Meč koji su afričke reprezentacije igrale u Parizu prekinut u 88. minutu, a fudbaleri, stručni štab i sudije su trkom pobegli u tunel posle upada huligana na teren

Uznemirujuće scene viđene su na prijateljskoj utakmici između reprezentacija Senegala i Obale Slonovače koja je odigrana u predgrađu Pariza, ali i koja nije završena. Razlog je upad navijača na teren u 88. minutu u trenutku kada je rezultat bio 1:1, posle golova Manea za Senegal u 68. minutu i Gohija za ”Slonove” dva minuta kasnije. Manja grupa navijača koja je je upala na stadion tako što je preskočila ogradu i došla na tribine, uspela je da