''Violina'' opet zasvirala na Marakani, pogodili i Subotičani, tražili i penal...

Sportske.net 01.04.2017  |  Sportske.net

Početak prvog poluvremena pripao je Zvezdi, start drugog bio je u znaku gostiju, a onda je Vujaklija ponovo vratio prednost domaćima.

Zvezda je povela posle samo dva minuta igre golom Srđana Vujaklije, ali je par minuta kasnije Spartak opasno uzvratio preko Jovovića, koji je oboren u kaznenom prostoru Crvene zvezde posle kontakta sa Ristićem, ipak sudija Dejan Santrač se nije oglasio. Ostalo je 1:0 za Zvezdu do kraja prvog poluvremena, a početkom drugog gosti iz Subotice su uspeli da izjednače. Mudrinski je prihvatio loptu na dvadesetak metara od gola domaćih, očekivao se