Nikolić: Ovakva podrška navijača potrebna nam je u finišu; Rastavac: Promašene šanse i jeftin gol protiv Partizana ne mogu da se istrpe (video)

Sportski žurnal 01.04.2017
Nikolić: Ovakva podrška navijača potrebna nam je u finišu; Rastavac: Promašene šanse i jeftin gol protiv Partizana ne…

Partizan je na niškom Čairu savladao domaći Radnički 2:0 pred oko 9.000 navijača golovića Uroša Đurđevića u 70. i Leonarda Souze u 92. minutu

Trener Partizana Marko Nikolić bio je zadovoljan igrom pulena: - Iznenađujuće dobra utakmica za dosta teške uslove na terenu, dva vrlo motivisana protivnika, razigrana rivala. U uvodu mi promašili mnogo izglednih šansi, Radnički tek pri kraju poluvremena imao jednu pravu. Drugi deo otvorili na isti način. Slavili smo zasluženo, na teškom gostovanju. Idemo da se oporavimo jer nas u sredu čeka meč sa Voždovcem na veštačkoj travi. Podrška sa