Lacio u Ređo Emiliji slavio autogolom Aćerbija u 84. minutu, dva gola Džeka za pobedu

Sportski žurnal 01.04.2017

Rimljani čvrsto drže četvrto mesto koje vodi u evrokupove, Sergej igrao ceo meč, Basta i Đorđević ostali na klupi

Lacio je srećno došao do sva tri boda na gostovanju Sasuolu. Domaćin je poveo iz penala preko Berardija, da bi izjednačio Ćiro Imobile u 42. minutu, dobio loptu u prostor na kapicu peterca i poslao je ispod golmana, i sa 1:1 se otišlo na odmor. Odluka je pala u 84. minutu, nespretan je bio Aćerbi, pokušao je da spreči centaršut i loptu sa nekoliko metara zario u svoju mrežu. Roma je sa dva gola Edina Džeka došla do pobede i uvećala prednost pred