Murinjo piše crnu stranicu istorije: Zlatan u 94. minutu spasao Junajted poraza od Evertona

Sportal blic 04.04.2017  |  Darko Nikolić

U prvim mečevima 31. kola Premijer lige domaćini su bili sigurni osim Mančester junajteda, koji je tek u 94. minutu izborio remi, 1:1, na svom terenu protiv Evertona. Bio je to čak 12. nerešeni ishod ekipe sa "Old Trafroda" u ovom prvenstvu.

Foto: NIGEL RODDIS / EPA; Zlatan Ibrahimović daje gol za 1:1 na meču Junajted - Everton Ekipa Ronalda Kumana, koja se i sama, poput petoplasiranog Junajteda, nada prolasku na evro-scenu, bila je na korak od izjednačavanja sa pomenutim rivalom po broju osvojenih bodova, ali... Na kraju je ostalo "+3", jer je u trećem minutu sudijske nadoknade vremena Ešli Vilijams rukom zaustavio loptu posle udarca Luka Šoa i to u svom, kaznenom prostoru