Preokret Partizana u režiji Đurđevića i Leonarda, Voždovac promašivao zicere, pa surovo kažnjen (video)

Sportski žurnal 05.04.2017

Imao je Voždovac sve u svojim rukama, vodio sa 1:0, propustio nekoliko zicera, a na kraju je surovo kažnjen eliminacijom iz Kupa, Partizan će ipak braniti trofej

Prva prilika viđena je šestom minut, zapretili su domaći. Georgijević je pokušao udarcem iz velike udaljenosti, sa više od 25 metara, ali je bio neprecizan. Sedam minuta kasnije ponovo šansa za Voždovac i ponovo u centru pažnje Georgijević. Probao je ovoga puta posle kornera, ali je lopta posle njegovog šuta otišla visoko preko gola Partizana. Tek u 18. minutu prva ozbiljnija situacija pred golom Zmajeva. Leonardo je šutirao, na odbijenu loptu