Savladan Radnik: Penal, dva crvena za četiri minuta i preokret Partizana! /video/

Sportal blic 08.04.2017  |  Veljko Ivanović/M.R.

Namučili su se crno-beli... Fudbaleri Partizana su u 29. kolu Superlige, posle preokreta, na svom terenu savladali Radnik sa 2:1 (0:1).

Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Utakmica je počela u senci incidenata i tuče navijača koja se dogodili pre meča. Bilo je komešanja i na samom stadionu, a Radnik je odigrao čvrsto, i golom Arsenijevića imao prednost u prvom poluvremenu. Poput Kup meča sa Voždovcem, Partizan je još jednom preokrenuo. Golove su postigli Janković i Đurđević (iz penala). Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Sudija Srđan Obradović je u nastavku pokazao dva crvena kartona