Penal i dva crvena kartona za odluku u finišu

Politika 08.04.2017  |  G. Kovačević

Fudbalsko prvenstvo Srbije: Partizan – Radnik 2:1 (0:1)Partizanovi fudbaleri mučili su se sa Radnikom do petnaestak minuta pre kraja susreta 29. kola Superlige. Potom su, za tri minuta, dosuđeni penal za „crno-bele“ i dva crvena kartona za Surduličane: Partizan – Radnik 2:1(0:1).

Na terenu nije bilo značajnih dešavanja do 18. minuta, u kojem je Radnik poveo. Miletić je bio taj koji je propustio da bolje reaguje na centaršut, odbivši loptu glavom samo do ivice šesnaesterca, ali je potom cela odbrana dozvolila da iz samo dva poteza gost dođe do pogotka. Prvim je lopta spuštena na levu stranu gde se otkrio Nemanja Arsenijević, koji je lako izveo drugi deo akcije poslavši loptu pored golmana Kljajića. Ekipa trenera Krunića