Silni Las palmas: Golovi iz solo-akcije, ofsajda, penala - Betis ne zna šta ga je snašlo

Sportal blic 09.04.2017  |  B. O.

Fudbaleri Las Palmasa ubedljivo su savladali Betis, sa 4:1, u utakmici 31. kola Primere.

Foto: Elvira Urquijo A. / EPA; Pred skoro 20.000 gledalaca, domaći fudbaleri su slomili otpor gostiju iz Sevilje pred odlazak na odmor. Gomez je, posle igranja glavom Boatenga, ugurao loptu u mrežu Betisa. U uvodnim minutima nastavka, asistent je postao strelac. Boateng je primio loptu od Hesea, u ofsajdu koji sudije nisu videle, i savladao Adana. Vijera se upisao u strelce u 62. minutu, posle solo-akcije, i praktično potvrdio trijumf