Zapata u milanskom derbiju doneo bod roso-nerima u 97. minutu, navijači ismevali upravu

Sportski žurnal 15.04.2017

Derbi dela Madonina, odigran u neuobičajenom terminu zbog gledalaca u Kini, doneo nezapamćenu dramu, gol u nadoknadi priznat zahvaljujući gol tehnologiji i upečatljive poruke tifoza sa tribina, Juventus siguran, remiji Torina, Lacija i Rome

Kristijan Zapata je u 97. minutu spasao Milan u derbiju dela Madonina, posle kornera je lopta došla na drugu stativu gde se Kolumbijac bacio posle lopte poslate ka golu od strane Lokatelija. U letu je udario nogom, ona je udarila u prečku, odbila se ka zemlji i izašla iz gola. Za trenutak muk, a onda i zvižduk sudije Domenika Orsata sa rukom koja pokazuje na centar. Gol tehnologija signalizirala je da je lopta prešla gol liniju (2:2). Pre toga