Premijer liga: Totenhem nastavio pobednički niz, raspucani Siti srušio Sautempton

Večernje novosti 15.04.2017  |  Novosti online

Fudbaleri Totenhema lako su savladali Bornmut 4:0 (2:0), na otvaranju 32. kola engleske Premijer lige. Kristal Palas i Lester podelili bodove - 2:2

Fudbaleri Mančester Sitija prekinuli su niz Sautemptona od dve uzastopne pobede i ubedljivim trijumfom od 3:0 bar do nedelje pretekli Liverpul na trećoj poziciji. Posle ne toliko interesantnog prvog poluvremena, "građani" su u nastavku utakmice potpuno dominirali. Terenska inicijativa i mnogo bolja igra krunisana je u 55. minutu pogotkom Vensana Kompanija. Belgijanac je bio najviši posle kornera i prvim golom još od 16. avusta 2015. godine