Važi li ofsajd za ronalda: Fudbaleri eliminisanog Bajerna ismevaju sudije na društvenim mrežama! /foto/

Sportal blic 19.04.2017  |  Darko Nikolić

Dva gola koja je Kristijano Ronaldo postigao u produžetku revanš meča Lige šampiona sa Bajernom, za konačnih 4:2 u toj utakmici, a ukupno 6:3 u korist Reala, izazvala su veliku ljutnju u taboru nemačke ekipe. Toliku, da su neki od asova Bavaraca rešili da na društvenim mrežama ismevaju arbitre.

Foto: Tanjug/AP Frank Riberi u neverici Mađar Viktor Kasai i njegovi pomoćnici delovali su manje ili više u redu tokom 90 minuta igre u Madridu, tokom kojih je Bajern sa 1:2 u svoju korist ponovio rezultat Reala iz Minhena. Na red su došli produžeci, u koje su gosti ušli sa igračem manje, jer je u 84. minutu Arturo Vidal dobio drugi žuti karton. I, onda dva šoka. U 105. minutu Ronaldo se našao u nedozvoljenoj poziciji kada mu je Serhio Ramos