Junak Sankt Peterburga: Bane Ivanović prvim golom za Zenit otvorio vrata pobede u finišu ludog meča! /video/

Sportal blic 22.04.2017  |  Darko Nikolić

Branislav Ivanović je postigao prvi gol u dresu Zenita, a njegov pogodak u 86. minutu ludog meča 24. kola Premijer lige Rusije protiv Urala otvorio je vrata pobede - 2:0.

Ural, koji je tek deseti na tabeli, dugo je odolevao je na gostovanju trećeplasiranom Zenitu, koji se sa ekipom CSKA bori za drugu poziciju, jer ona vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona. Iako su gosti od 61. minuta igrali bez Bičfalvija, a minut kasnije i bez Romana Pavljučenka, koji je takođe isključen, tim iz Sankt Peterburga nije uspevao da pronađe način da "otključa bravu". Sve dok Đulijano nije izveo korner četiri minuta pre kraja, a