U Humskoj sve gotovo posle 34 sekunde, Đurđević poranio za pobedu Partizana (video)

Sportski žurnal 22.04.2017

Jedan gol, onaj Uroša Đurđevića, odlučio je derbi drugog kola plej-ofa u Humskoj, Partizan je minimalno porazio Vojvodinu za nastavak šampionske trke

Prvi napad i odmah gol za Partizan! Leonardo je primio jednu ubačenu loptu, potom asistirao Đurđeviću, koji je doveo crno-bele u vođstvo u 34. sekundi meča – 1:0! Naredni pokušaj domaćina u osmom minutu, udarac je oprobao Tavamba, ali je sa 25 metara šutirao pokraj gola Vojvodine. Minut ranije, Puškarić je zaradio žuti karton. Tavamba je bio u centru pažnje i u 14. minutu, kad je glavom dodao Đurđeviću, ali je njegov pokušaj odbrana Novosađana