Jokanova furija: Fulam četvrtom kroz Hadersfild, samo tri boda nedostaju za baraž

Sportal blic 22.04.2017  |  B. O.

Tim srpskog trenera Slaviše Jokanovića, Fulam, grabi ka baražu za popunu Premijer lige Engleske. "Kolibari" su utakmici 44. kola razbili direktnog konkurenta Hadersfild sa 4:1, i to u gostima!

Foto: Sergey Dolzhenko / EPA; Slaviša Jokanović Da po Jokanovu ekipu ova subota bude još berićetnija potrudio se Barton, koji je na svom terenu pobedio Lids sa 2:1, pa Jorkširci sada zaostaju za Fulamom tri boda dva kola pre kraja Čempionšipa. Fulam je furiozno odigrao prvo poluvreme u Hadersfildu, puneći mrežu Vorda nemilice i do vrha. I to pošto je domaćin poveo u četvrtom minutu iz penala. A onda je krenula Slavišina mašina... Meloun je u 16.