Kakav meč! Mesi 500. golom rešio El Klasiko u 92. min.

N1 Info 23.04.2017  |  Sport klub

Fudbal za "bogove" viđen je u 266. El Klasiku! Barselona je pobedila Real posle preokreta, pogotkom Lionela Mesija u 92. minutu (3:2). Argentinac je tako jubilarnim 500. golom u karijeri doneo tri boda Kataloncima i poravnanje na prvom mestu tabele sa Realom pet kola pre kraja.

Golovi, velika borba, crveni karton, "prštalo" je na sve strane u meču čiji ishod može da odluči o šampionu Španije. Real je poveo u 28. minutu golom Kasemira. Samo pet minuta kasnije izjednačio je Lionel Mesi i taj rezultat bio je aktuealn sve do 73. minuta kada je Ivan Rakitić sjajnim golom preokrenuo rezultat. Real je u nastavku meča ostao bez isključenog Serhija Ramosa ali to nije smetalo izabranicima Zinedina Zidana da do dođu do