Goleada: Zvezda deklasirala Čuku i zakoračila u finale Kupa Srbije! /foto/ /video/

Sportal blic 26.04.2017  |  B. O.

Fudbaleri Crvene zvezde napravili su veliki korak ka finalu Kupa Srbije, pošto su kao gosti u prvom meču polufinala ubedljivo savladali Čukarički sa 4:1 (4:1).

Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Plavšić i Kagna slave jedan od četiri gola Svih pet golova viđeno je u prvom poluvremenu, u kom su crveno-beli u potpunosti nadigrali pulene Nenada Lalatovića. Sve je bilo rešeno za 20 minuta kada je Zvezda ekspresno osigurala trijumf, pa bi revanš 10. maja na njenom terenu trebalo da bude samo formalnost. Crveno-beli pored odbrane domaće titule napadaju i duplu krunu, a sa Čukom su na Banovom brdu i