Zvezda na Banovom Brdu četvorkom krenula ka finalu Kupa, sve gotovo za poluvreme (foto, video)

Sportski žurnal 26.04.2017

Posle prvog poluvremena čak pet golova, Crvena zvezda je povela sa 4:0, Čukarički je kakvu-takvu nadu dobio golom u finišu

Do 12. minuta bez nekih većih prilika, a onda je krenuo vatromet. Kanga je sa desne strane uputio centaršut na peterac, reagovao je Đurić i umalo postigao autogol, no lopta je na njegovu sreću otišla u korner. Ipak, samo nekoliko sekundi kasnije povela je Zvezda, izbijena lopta posle kornera do levog beka crveno-belih Anđelkovića, usledio je centaršut sa leve strane na peterac gde je najviši u skoku bio Le Talek, glavom gađao i pogodio suprotni