Počelo EP za kadete, moćni Nemci! Fudbaleri Partizana, Zvezde, Vojvodine nastupili za selekciju BiH

Sportske.net 04.05.2017  |  Sportske.net

Danas je u Hrvatskoj odigrana prva utakmica prvog kola Grupe C Evropskog U17 prvenstva, u kojoj se takmiči i reprezentacija Srbije.

Sastale su se selekcije Nemačke i Bosne i Hercegovine, a mladi ''Panceri'' su opravdali ulogu favorita veoma ubedljivom pobedom od 5:0. Nemci su poveli već u drugom minutu, golom Larsa Lukasa Maija, a četrnaest minuta kasnije Jeboa je sa desne strane asistirao za Keitela koji sa dva metra šalje loptu u mrežu za 2:0. Tim rezultatom se ušlo u drugo poluvreme, koje je het-trikom obeležio Jan Fiet Arp. On je mrežu golmana Kršića tresa u 51, 52. i