Partizan u revanšu polufinala Kupa Srbije savladao Vojvodinu

Dnevnik 10.05.2017  |  Dnevnik.rs

BEOGRAD: Partizan je savladao Vojvodinu sa 1:0, kao i nedavno u prvenstvenom susretu, ali je ovoga puta trijumf crno-bele odveo u finale Kupa Srbije. Na završetku utakmice, raspevani gledaoci na stadionu u Humskoj dugo su slavili vrednu i, kada se sve podvuče, zasluženu pobedu njihovih ljubimaca.

U prvom poluvremenu gledali smo obostrano čvrstu i disciplinovanu igru. Crno-beli su imali terensku inicijativu, dok su se Novosađani orijentisali na to da zatvore prilaze svom golu i iz eventualnih kontranapada ugroze gol Stevanovića. Prvi udarac ka golu Emila Rockova uputio je Radin u 13. minutu, a deset minuta kasnije isti igrač ponovo je isprobao šut, međutim golman Vojvodine je bio na pravom mestu u oba navrata. Gosti su prvu kakvu-takvu