Popović ne odustaje od titule: Buriram sjajnim preokretom ostao u šampionskoj trci

Sportal blic 13.05.2017  |  Darko Nikolić

Fudbaleri Burirama, koje sa klupe vodi naš stručnjak Ranko Popović, nastavili su borbu za titulu u Tajlandu preokretom na gostovanju Sukhotaiju - 1:3.

Foto: Promo Ranko Popović Iako je 15-plasirani tim, koji se bori za opstanak u elitnom društvu, poveo u 71. minutu, Popović je uspeo da usmeri svoju ekipu ka trijumfu. Pet minuta posle pogotka Kabfaha koji je oduševio domaće pristalice, Diogo je doneo izjednačenje Buriramu, a isti igrač je u 85. i 90. minutu sa dva nova gola obezbedio ceo plen ekipi Ranka Popovića. Buriram Junajted posle 14 odigranih mečeva ima 30 bodova u prvenstvu Tajlanda,