Srbija remizirala sa Velsom u Beogradu

RTV 11.06.2017  |  Tanjug, RTV

BEOGRAD - U šestom kolu kvalifikacija za prvenstvo sveta, fudbalska reprezentacija Srbije igrala je večeras u Beogradu protiv Velsa nerešeno 1:1 (0:1), ali je zadržala prvo mesto u D grupi sa istim brojem bodova kao Irska, koja je na svom terenu osvojila jedan bod protiv Austrije.

Vels je poveo pogotkom Arona Remzija iz jedanaesterca u 35. minutu, a konačan rezultat postavio je Aleksandar Mitrović u 74. minutu. Bio je to jedini udarac našeg tima u okvir gola za 90 minuta. Reprezentativci Srbije propustili su priliku da naprave veliki korak ka Rusiji. Pobedom bi već sada gotovo osigurali baraž, a imali bi ogromnu šansu da kvalifikacije završe na prvom mestu u grupi. Odigrali su, međutim, daleko ispod mogućnosti i na kraju