Kup Konfederacija: - i Mažić se upoznao sa toliko osporavanim “video snimkom” /Video/

Sportal blic 22.06.2017  |  Miloš Rangelov

U utakmici drugog kola grupe B Kupa Konfederacija Kamerun i Australija su igrali nerešeno (1:1), a ovaj meč sudio je naš Milorad Mažić.

Zobacz na Youtube Kamerun je poveo u samoj završnici prvog poluvremena preko fudbalera Marseja Andre-Frank Zamba. “Lavovi” nisu iskoristili nekoliko dobrih šansi, Abubakar se baš obrukao, a onda je stigla kazna. U 60. minutu Australija je izjednačila. Mažić je posle starta igrača Kameruna Mabouka pokazao na belu tačku. Pregledao se video snimak, tako da se i naš sudija upoznao sa čarima toliko osporavanog VAR-a (Video asistent sudije). Sudija