Daleko je Evropa, Inter u dva meča deklasirao lučansku Mladost, ukupno 5:0! (video)

Sportski žurnal 06.07.2017

Gajila je Mladost nade u čudo, izjavljivala da Inter nije bolji rival, ali očigledno je da su Lučanci prevarili sami sebe u tim ocenama, bar prema onome što smo videli u prvom meču i prvom poluvremenu revanša

Inter je od početka susreta znao šta želi, nije se zaletao ka golu Lučanaca, čekao je kiks gostiju i to im se isplatilo sredinom prvog poluvremena. U 23. minutu je Mladost naivno primila gol, korner je izveo Hadžijev, sam u srcu šesnaesterca, zaboravljen od Gavrića, ostao je Silva, koji je lepo zahvatio loptu i pored nepomične odbrane gostiju doneo je vođstvo svom timu – 1:0. Mladost je primila četvrti gol od tima iz Azerbejdžana, treći iz