Anđelković u 93. minutu neshvatljivo igrao rukom i nemoćnom Irtišu "poklonio" penal i remi (video)

Sportski žurnal 13.07.2017

U 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope Crvena zvezda gostovala je Irtišu u Kazahstanu, držala konce igre u svojim rukama sve do finiša, a onda ostala bez pobede posle neshvatljive greške levog beka

Irtiš – Crvena zvezda 1:1 (0:0) Pavlodar - Stadion: Centralni u Palodaru. Gledalaca: 4.300. Sudija: Mariuš Avram (Rumunija). Pomoćnici: Valentin Avram i Kristian Orbulet (Rumunija). Žuti kartoni: Stamenković (Irtiš), Srnić, Stojković, Donald (Crvena zvezda). Strelci: 0:1 Ričmond Boaći (jedanaesterac) u 51, 1:1 Stefan Živković (jedanaesterac) u 93. minutu. IRTIŠ: Loria, Živković, Dautov, Stamenković, Maslać, Kislicin (od 85. Šabalin), Kalinin (od